Mobile per sallon prishtine

x2 MOB IN PEJË. Rr. "Beteja e Koshares" Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-tëPërshkrimi. Banesë ne shitje në lagjen Emshir, ndertim i ri. Banesa eshte luksoze e mobiluar ne nje stil modern dhe me mobile te kualitetit te larte. Eshte shume komode per banim dhe ka flete poseduese. Sipërfaqe: 125m2. Çmimi I shitjes: 1250 € m2. Renditja: ♦Sallon me kuzhinë. ♦3 Dhoma gjumi.New customers can now instantly discover and get in touch with places like Sallon Bukurie "Lena" in Gjakova. Your online presence on Top Local Places looks great on all devices, especially mobile. Now you can focus more on your stuff ;) ADVERTISING. Your basic listing on Top Local Places in Gjakova is free of charge. We believe in giving first.Shitet Tavolina Për Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:23 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë PërshkrimiNew customers can now instantly discover and get in touch with places like Sallon Bukurie "Lena" in Gjakova. Your online presence on Top Local Places looks great on all devices, especially mobile. Now you can focus more on your stuff ;) ADVERTISING. Your basic listing on Top Local Places in Gjakova is free of charge. We believe in giving first.Banes pa Mobile te Shtepia e Pleqve - Kodi 1722. Lokacioni: Perball Fures Saranda. Siperfaqe: 120 M2. Kati 2. Renditjet: - 3 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Koridor - Ballkon. Posedon: - Nxemje - Garazhd per Vetur - Mirembatje te Hymjes - Uj 24 H - Lift - Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre. Çmimi € ...Për vetura në shitje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi.Shitet banesa ne Fushe Kosove, e mobiluar ne teresi, kati i 5-te, lift funksional, 67m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 33 000 euro pa mobile 37 000 euro me mobile Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 049/ 124- 677Objekti ELKOScenter është i ndarë në pjesë të ndryshme ku do të ketë: Të gjitha këto perveç tjerash ofrojnë një mundësi të mirë për shoping dhe vikend familjar, ku do të kenë hapësira të ndryshme argëtimi dhe të shijojnë lloje të ndryshme ushqimi. Baumarket - Do të jetë 15 000 m² i organizuar në katër zona ku në ...Çmimi €750 M2 per Banesen Katin e 4 Çmimi €730 M2 per Banesen Kaitin e 5 dhe 6. Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 Facebook: agjensioni prishtina city Email: [email protected] Web: www.prishtina-city.com. See More.Leshoje banes me qira ne Lagjen Arberia, ndertesa e Tregtise, afer marketit Conad, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile te reja, kati i 5-te, lift funksional, 80m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - dy banjo - ballkon - koridor Qmimi 350 euro Per me shume informata ju lutem an kontaktoni ne numrin WahstApp & Viber:Dyer alumini, plastike 29. Dyer te brendshme druri 30. Dyer te jashtme te blinduara 31. Dritare duralumini, plastike 32. Grila dhe Perde 33. Kangjella 34. Qepena,Porta automatike 35. Porta hekuri 36. Aksesore per dyer dritare 37.smart watch garmin | Prishtinë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart watch garmin ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja ...Ofertë Atraktive për Blerje të Veturës tek "Auto Sallon Ylberi". Auto kredi me kushte të volitshme dhe aprovim brenda 20 minutave! KUSHTET E KREDISË: Norma e Interesit duke filluar nga 5.69%. Shpenzimet Administrative: 0%. Norma Efektive e Interesit duke filluar nga 5.84%. Shuma maksimale e kredisë: 40,000 EUR.Nokia 6700 classic T-mobile. ... Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të ... • Sallon me kuzhinë ... Super banese ( Penthouse ) me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobile te reja dhe moderne ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe... 600.00 € Banesë me qira. Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 30.12.2021.Në Maqedoninë e Veriut kanë nisur hetimet, për shkak të dyshimeve se një agjenci për arsim, ka ndarë 270 mijë euro për një sallon të floktarisë dhe ondulimit. Ndryshe, këto para janë fonde të Bashkimit Evropian të dedikuara për arsim. Lidija Dimova si drejtoreshë e Agjencisë Kombëtare për Programe Arsimore Evropiane dhe Lëvizshmëri, është vendosur […]Mobileria Lindi. • Lidhja e Prizrenit, Prishtinë. Ofrojmë produkte të ndryshme si: kuzhina, tavolina, karrika, dollapa, dhoma gjumi sipas porosisë me dizajne të ndryshme dhe kualitet të lartë. Telefono. Kontakto Mobileria Lindi me numër: +383 44 250 126 +383 44 480 686. Ueb-faqja. Më trego rrugën. Pamje 360°.Mobilje per sallon Price: With agreement details posted Sot, 22:35 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...smart watch garmin | Prishtinë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart watch garmin ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja ...MOB IN PEJË. Rr. “Beteja e Koshares” Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-të Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...Mobilje per sallon Price: With agreement details posted Sot, 22:35 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Mobileria Lindi. • Lidhja e Prizrenit, Prishtinë. Ofrojmë produkte të ndryshme si: kuzhina, tavolina, karrika, dollapa, dhoma gjumi sipas porosisë me dizajne të ndryshme dhe kualitet të lartë. Telefono. Kontakto Mobileria Lindi me numër: +383 44 250 126 +383 44 480 686. Ueb-faqja. Më trego rrugën. Pamje 360°.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mobile per sallon,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Ask an Expert (Response within 48 hours). Have a question about a bug? Ask our senior Entomologist (bug expert) and get an email back.B anesa eshte vetem me kuzhine (pa mobile) e pershtatshme per zyre por edhe per banim familjar me mobile te veta. Kati: 3 Siperfaqe: 105m2 Qmimi I qirase: 370 € Renditja: *Sallon me kuzhine * 3 Dhoma gjumi *Banjo *2 Ballkona *Korridor Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni: 045 190019 WhatsApp & Viber +383 45 190019B anesa eshte vetem me kuzhine (pa mobile) e pershtatshme per zyre por edhe per banim familjar me mobile te veta. Kati: 3 Siperfaqe: 105m2 Qmimi I qirase: 370 € Renditja: *Sallon me kuzhine * 3 Dhoma gjumi *Banjo *2 Ballkona *Korridor Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni: 045 190019 WhatsApp & Viber +383 45 190019Prishtina 2. Prishtina 2 +383 (0) 049204010 +383 (0) 049 558704 - Izet Dibrani. [email protected] [email protected] Stanovc, (magj. Prishtinë-Vushtrri) 42000 Vushtrri, Kosovë ... stoneware gallery Shitet Tavolina Për Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:23 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi Jap me qira banesen 55m2 kati -I- rruga Tring Ismajli ne Prishtinë. Banesa posedon nje dhomë gjumi, sallon me kuzhin, korridor, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte renovuar edhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, çmimi 250€.Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2.Jap me qira banesen 55m2 kati -I- rruga Tring Ismajli ne Prishtinë. Banesa posedon nje dhomë gjumi, sallon me kuzhin, korridor, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte renovuar edhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, çmimi 250€.Shiten mobilet per sallon Price: With agreement details posted 2 February 04:11 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shiten mobilet per sallon 3 2 1 ne gjendje te rregullt dhe komoda per TV se bashku me tavoline me cmim te arsyeshme te gjitha Jane ne gjendje te rregullt.Një vajzë e mitur është ngacmuar seksualisht ditën e enjte në Prishtinë. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 16:30. "Prishtinë, 17.02.2022 - 16:30. Viktima femër...PIRRO ju prezanton një mundësi ekskluzive për ju që po kërkoni një vend të mirë për të jetuar . Opsionet e përshtatshme të tranzitit, qasja direkte në të gjitha drejtimet kryesore, efikasiteti dhe eleganca e bëjnë këtë banesë prioritet për jetesë dhe PIRRO e sjellë vetëm për ju.Komplet mobile per sallon 650 € Prishtinë . Shes mobiljet Me Marrveshje Prishtinë . Komodine 10 € Prishtinë ... Cili model ju përshtatet juve ? I gjeni të te ekspozuar në show-room tek neSuper Banese me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, mobile te cilesise se larte, shume komode per banim. Siperfaqe: 87m2 Çmimi I qirase: 350 € Renditja: *Sallon me kuzhine *2 Dhoma gjumi *Banjo *Ballkon *Korridor dhe shpajz Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni: 044 393 777Shitet Tavolina Për Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:23 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi Feb 21, 2022 · Dërgimi në Arbitrazh për herën e dytë ishte bërë pasi Telekomi nuk ia kishte vazhduar kontratën në arsyetimin se Z-Mobile nuk i kishte pranuar kushtet për kontratën e re. Marrëveshja e nënshkruar në vitin 2009, sipas pretendimeve të Telekomit kishte përfunduar më 31 korrik 2019. Por kështu nuk pajtohej kompania Z-Mobile. Skuadra më e suksesshme kosovare në basketboll, Z-mobile Prishtina ka bërë udhëtim të jashtëzakonshëm në FIBA Eurocup. Kur kanë mbetur edhe dy lojë të grupit, Prishtinës i duhet vetëm fitorja kundër ekipit gjerman, Medi Bayeruth, shkruan Indeksonline. Sonte në pallatin e rinisë dhe sporteve "Adem Jashari" nga ora 19:00, Plisat dhe Prishtina frymon sport, me […]Leshohet me qira super banese, e cila gjendet ne nje ndertese private me vetem 5 banesa familjare, eshte e mobiluar komplet me mobile moderne, 160m2. Banesa posedon: > Sallon me kuzhine > 3 Dhoma te fjetjes > 2 Banjo > Ballkoni > Korridori > Lavanderi > Shpajz Qmimi 800 € i diskutueshemShajme per alternator - Mercedes/Autopjesë ... Mobile 1/Autopjesë. Vaj motorik . 10 € Auto Sallon . March 14, 2017 17:16PM. SKF - rryp dhembezor/Autopjesë . Rryp Dhëmbëzor ...Zoning. Studio "ZONING" është një shoqëri me përgjegjësi të kufizuar me seli në Mitrovicë. E themeluar në tetor të vitit 2010. Stafi ka një përvojë të gjatë në lëmin e arkitekturës, urbanistikës dhe konstruksioneve, në kompanitë më me reputacion në Kosovë dhe jashtë saj. Ne jemi të specializuar në: studime ... Mobile per Sallon 3-2-1. Anonim Shpallje 2 Shitësi që nga 10.08.2020. Shpallje tjera nga Shitësi. Shteti. Kosova. Qyteti. Prishtinë ...Mobilje Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Prishtinë Sot, 19:53Agjension per Patundshmeri PRO REAL ESTATE Rruga Tirana, objekti C4/1, përballë 'Stacionit Hekurudhor'. 10000, Pristinë, Kosovë tel: 044 888 444Prishtine, Kosova, KO . Mobilje . Postuar 1 vit më parë . 253 shikime . Përshkrimi. Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja bashke vijne per 30€. Kontaktoni anonim (shitësi) ...Prishtina 2. Prishtina 2 +383 (0) 049204010 +383 (0) 049 558704 - Izet Dibrani. [email protected] [email protected] Stanovc, (magj. Prishtinë-Vushtrri) 42000 Vushtrri, Kosovë ... 2000 camaro misfire Fatura nga Auto Salloni Prishtina; Kontrata e shitëblerjes; Për çfarëdo ankese apo komenti ju lutem na kontaktoni në +383 38 666 666, E-mail: [email protected], apo shkruani letër në Zyren Administrative, Qyteza Pejton, Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, PrishtinëOfertë Atraktive për Blerje të Veturës tek "Auto Sallon Ylberi". Auto kredi me kushte të volitshme dhe aprovim brenda 20 minutave! KUSHTET E KREDISË: Norma e Interesit duke filluar nga 5.69%. Shpenzimet Administrative: 0%. Norma Efektive e Interesit duke filluar nga 5.84%. Shuma maksimale e kredisë: 40,000 EUR.Prishtinë. Rr. L.Selo.1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205Banka TEB në bashkëpunim me Baki Automobile kanë arritur marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e veturave përmes autokredisë. Për një vit të suksesshëm! Kredi individuale deri në 35,000 EUR. Kredi individuale deri në 35,000 EUR pa hipotekë dhe maturitet deri në 120 muaj. Kredi për Veturë! Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Inventar per sallon ondulimi,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shes mobile per sallon jane 3/2/1 ne gjendje te rregullt, shume pak te perdorura, treshja shtrihet per fjetje, çmimi 500€ Prishtinë Lexo Më Shumë. Shes mobiljet per sallon Dërguesi i shpalljës. Shes mobiljet e sallonit 3/2/1 dhe secila jan nga 2 copa, jan me gjendje te rregullt dhe pak te perdorura, çmimi 400€ i diskutushem, Adresa ...Kampanja është e vlefshme nga 04 Janar - 28 Shkurt 2021. Bëjeni ëndrrën tuaj realitet në kompleksin Grande SHPK. Blej tani, fillo pagesën në muajin Mars 2021. Kampanja është e vlefshme nga 10 - 31 Dhjetor 2020. Ofertë atraktive për blerje të banesës tek "Shala Swiss Oil". BKT Kosova dhe Shala Group.Mobileria Liria - Mobileria Liria ofron mobilje kualitative me prodhime te vendeve te huaja po ashtu edhe vendore, me materialet me te mira si : Mediapan , Dru arre , Bungu etj. Tek ne munf te gjeni Garnitura , Tavolina buke ,Karriaka , Rrethe per sallon, tavolina te qajit, komodina dhe shum produkte tjera me porosi.Tregime Me Te Qime Ne Familje 15 Oct 2019 Tregime Me Te Qime Ne Familje 2019 Bukuri dhe Kujdes Mod Bebja Familja Karriera Dashuri dhe Seks Stili 07022019 0845. May 21, 2019 · July 9, 2019—KB4509104 Update for Windows 10 Mobile (OS Build 15254. 2021-10-24. Superofertë- banesa 4 dhomeshe ne Prishtine me garazh e depo për 68,900 euro 300 metra nga rrethi i Spitalit MOS HARRONI LIKE FAQES PER BANESAT ME TE MIRA E ME TE LIRA NE PRISHTINE! Banesa gjendet afër Spitalit Amerikan, rreth 300 metra larg rrethit te spitalit, eshte ndertues shume kualitativ :Leshoj banes me qira ne Tophane, e mobiluar ne teresi, mobile te mira, 100m2 Banesa posedon: - 3 dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - dy banjo - ballkon - koridor Qmimi 350 euro Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 044/ 393 -777. Kontakto pronarinSuperofertë- banesa 4 dhomeshe ne Prishtine me garazh e depo për 68,900 euro 300 metra nga rrethi i Spitalit MOS HARRONI LIKE FAQES PER BANESAT ME TE MIRA E ME TE LIRA NE PRISHTINE! Banesa gjendet afër Spitalit Amerikan, rreth 300 metra larg rrethit te spitalit, eshte ndertues shume kualitativ :Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... smart watch garmin | Prishtinë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart watch garmin ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja ...Për vetura në shitje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi.Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj.Shiten mobilet per sallon Price: With agreement details posted 2 February 04:11 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shiten mobilet per sallon 3 2 1 ne gjendje te rregullt dhe komoda per TV se bashku me tavoline me cmim te arsyeshme te gjitha Jane ne gjendje te rregullt.Auto Sallon Ylli. @autosallonylli. Auto Sallon Ylli ofron vetura te brendeve te ndryshme, te importuar nga jashte, me kilometra te garantuara. Te gjitha veturat tona mundesohen financim me leasing deri ne 60 keste me vetem 20% pjesmarrje. +38349664664.- Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje - Garazhd per Vetur - Mirembatje te Hymjes - Uj 24 H - Lift - Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre Çmimi €400 + €50 Garazhda Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 Facebook: agjensioni prishtina city Email: [email protected] Web: www.prishtina-city.comOur goal is to help top local businesses get easily discovered.. New customers can now instantly discover and get in touch with places like Sallon Ondulimi Ruka in Fushë Kosovë.. Your online presence on Top Local Places looks great on all devices, especially mobile.Now you can focus more on your stuff ;)Banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer shkolles fillore Hasan Prishtina, banesa eshte e mobiluar ne teresi mobile te reja, ka ngrohje qendrore me Termokos, Siperfaqe: 60m2 Kati perdhes Qmimi: 350 Renditja: dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhine banjo ballkon koridor Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin 044/ 393-777 WhatsApp & Viber:To use our free pick-up service, call your A rental location directly at the location phone number listed on your reservation confirmation. Pick-up service policies (hours of availability, allowable pick-up distance, etc.) vary by location so it's important that you call the location and make arrangements for pick-up at least 24 hours before your desired rental time. Nokia 6700 classic T-mobile. Ruaj rezultatet e kërkimit. ... Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. ...Jap me qira banesen 55m2 kati -I- rruga Tring Ismajli ne Prishtinë. Banesa posedon nje dhomë gjumi, sallon me kuzhin, korridor, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte renovuar edhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, çmimi 250€.Cili model ju përshtatet juve ? I gjeni të te ekspozuar në show-room tek neMobilje per sallon Price: With agreement details posted Sot, 22:35 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. smart watch garmin | Prishtinë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart watch garmin ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja ...Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg. Filtro shpalljet në bazë të mobiljeve që kërkoni dhe gjeni mobiljet që kërkoni shpejt dhe lehtë në MerrJep.com.Leshoje banes me qira ne lagjen Emshir, kompleksi Riera, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile te reja, moderne, 68m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 270 euro Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 044/393-777Me një hapësirë gjigante prej 2,000 metrave katrorë dhe me një gamë të gjerë prej mbi 10,000 produkteve, sot Lesna Max i ka hapur dyert e sallonit më të madh për dekore dhe pajisje shtëpiake. Me lokacion në Fushë Kosovë dhe me një prani të madhe të njerëzve, sot ka qenë ceremonia e hapjes ku […]Banesë me qira ne Arberi, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile moderne Sipërfaqe:40m2 Çmimi I qirasë:200 Renditja: ♦Sallon me kuzhinë ♦Banjo ♦Ballkon ♦Korridor Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin: 044 393 777 WhatsApp & Viber: +383 44 393 777. Kontakto pronarinJap me qira banesen 55m2 kati -I- rruga Tring Ismajli ne Prishtinë. Banesa posedon nje dhomë gjumi, sallon me kuzhin, korridor, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte renovuar edhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, çmimi 250€.Shitet Tavolina Për Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:23 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi Web faqe per punesim. Mund të gjeni pune ose mund të shpallni pune..Auto Sallon Ylli. @autosallonylli. Auto Sallon Ylli ofron vetura te brendeve te ndryshme, te importuar nga jashte, me kilometra te garantuara. Te gjitha veturat tona mundesohen financim me leasing deri ne 60 keste me vetem 20% pjesmarrje. +38349664664.Super Banese me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, mobile te cilesise se larte, shume komode per banim. Siperfaqe: 87m2 Çmimi I qirase: 350 € Renditja: *Sallon me kuzhine *2 Dhoma gjumi *Banjo *Ballkon *Korridor dhe shpajz Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni: 044 393 777With a population density of 380,3 people per square kilometre, Pristina is the third most densely populated municipality of Kosovo. In terms of ethnicity, Pristina Municipality was 97.77% Albanian, 1.08% Turkish, 0.28% Ashkali, 0.22% Serbian, 0.2% Bosniak, 0.1% Gorani and 0.03% Romani. By language, 98.09% spoke Albanian as a first language. Nokia 6700 classic T-mobile. Ruaj rezultatet e kërkimit. ... Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. ...Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ...PIRRO si gjithmonë kujdeset që ofertat më të mira t'i sjellë vetëm për ju. Kësaj radhe, banesë në qendër të Prishtinës, afër parkut të qytetit, si dhe në afërsi të qdo qendre të rëndësishme të kryeqytetit.Në Maqedoninë e Veriut kanë nisur hetimet, për shkak të dyshimeve se një agjenci për arsim, ka ndarë 270 mijë euro për një sallon të floktarisë dhe ondulimit. Ndryshe, këto para janë fonde të Bashkimit Evropian të dedikuara për arsim. Lidija Dimova si drejtoreshë e Agjencisë Kombëtare për Programe Arsimore Evropiane dhe Lëvizshmëri, është vendosur […]Në Maqedoninë e Veriut kanë nisur hetimet, për shkak të dyshimeve se një agjenci për arsim, ka ndarë 270 mijë euro për një sallon të floktarisë dhe ondulimit. Ndryshe, këto para janë fonde të Bashkimit Evropian të dedikuara për arsim. Lidija Dimova si drejtoreshë e Agjencisë Kombëtare për Programe Arsimore Evropiane dhe Lëvizshmëri, është vendosur […]Nokia 6700 classic T-mobile. ... Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të ... PIRRO ju prezanton një mundësi ekskluzive për ju që po kërkoni një vend të mirë për të jetuar . Opsionet e përshtatshme të tranzitit, qasja direkte në të gjitha drejtimet kryesore, efikasiteti dhe eleganca e bëjnë këtë banesë prioritet për jetesë dhe PIRRO e sjellë vetëm për ju.Leshoje banes me qira ne lagjen Emshir, kompleksi Riera, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile te reja, moderne, 68m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 270 euro Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 044/393-777Mobileria Liria - Mobileria Liria ofron mobilje kualitative me prodhime te vendeve te huaja po ashtu edhe vendore, me materialet me te mira si : Mediapan , Dru arre , Bungu etj. Tek ne munf te gjeni Garnitura , Tavolina buke ,Karriaka , Rrethe per sallon, tavolina te qajit, komodina dhe shum produkte tjera me porosi.Gjatë një operacioni policor në një 'Sallon masazhi' në Prishtinë, policia ka arrestuar katër persona (një mashkull dhe tri femra) nën dyshim përfshirje në veprat penale 'Ofrimi i lokaleve për prostitucion', 'Keqpërdorimi i pozitës apo autoritetit zyrtar', 'Ushtrim i ndikimi', 'Mbajtja në pronësi kontroll apo posedim i armës' dhe 'Bashkëkryerja'.Prishtine, Kosova, KO . Mobilje . Postuar 1 vit më parë . 253 shikime . Përshkrimi. Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja bashke vijne per 30€. Kontaktoni anonim (shitësi) ...- Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje - Garazhd per Vetur - Mirembatje te Hymjes - Uj 24 H - Lift - Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre Çmimi €400 + €50 Garazhda Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 Facebook: agjensioni prishtina city Email: [email protected] Web: www.prishtina-city.com lwc set input value Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... Leshohet banesa me qera ne lagjen Mat afer tregut ditor, rruga Ahmet Korenica. Banesa eshte pa mobile perveç kuzhines dhe posedon sallon me kuzhinë, ballkon, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc dhe depo.Zoning. Studio "ZONING" është një shoqëri me përgjegjësi të kufizuar me seli në Mitrovicë. E themeluar në tetor të vitit 2010. Stafi ka një përvojë të gjatë në lëmin e arkitekturës, urbanistikës dhe konstruksioneve, në kompanitë më me reputacion në Kosovë dhe jashtë saj. Ne jemi të specializuar në: studime ... Jam student në semestrin e fundit të programit Shkenca Kompjuterike në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina“. Këto tri vitet kanë qenë një eksperiencë e shkëlqyer ku kam arritur të marrë shumë njohuri të reja, të sfidoj veten dhe të zhvilloj aftësitë e mia profesionale. Mobile per Sallon 3-2-1. Anonim Shpallje 2 Shitësi që nga 10.08.2020. Shpallje tjera nga Shitësi. Shteti. Kosova. Qyteti. Prishtinë ...Mobile per banjo te perdorura ne tirane dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep ...Mobile per Sallon 3-2-1. Anonim Shpallje 2 Shitësi që nga 10.08.2020. Shpallje tjera nga Shitësi. Shteti. Kosova. Qyteti. Prishtinë ...Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty.Për vetura në shitje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi.MOB IN PEJË. Rr. "Beteja e Koshares" Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-tëagim ramadani, prishtine sallon bukurie 2 po. prishtinË nsht beauty secret rr. ilaz kodra, prishtine sallon bukurie 2 po. prishtinË dpz 3 styles rr. uck, nr.101, prishtine sallon bukurie 0. prishtinË a&v collection (runners) rr. mulla idrizi, prishtine sallon i kËpucËve 0. prishtinË a&v collection (runners) rr. garibaldi, prishtine sallon ...Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etjCili model ju përshtatet juve ? I gjeni të te ekspozuar në show-room tek neMobileria Liria - Mobileria Liria ofron mobilje kualitative me prodhime te vendeve te huaja po ashtu edhe vendore, me materialet me te mira si : Mediapan , Dru arre , Bungu etj. Tek ne munf te gjeni Garnitura , Tavolina buke ,Karriaka , Rrethe per sallon, tavolina te qajit, komodina dhe shum produkte tjera me porosi.Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... Mobile per Sallon 3-2-1. Anonim Shpallje 2 Shitësi që nga 10.08.2020. Shpallje tjera nga Shitësi. Shteti. Kosova. Qyteti. Prishtinë ...Mobilje Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Prishtinë Sot, 19:53Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shes mobiljet per sallon Çmimi 330 euro Mobiljet jane te reja dhe te ruajtura ashtu siç shihen ne foto. Gjindemi te parku i qytetit ne Prishtine Rrugarristem statovci nr 31.Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, KosovoMobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... Prishtine, Kosova, KO . Mobilje . Postuar 1 vit më parë . 253 shikime . Përshkrimi. Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja bashke vijne per 30€. Kontaktoni anonim (shitësi) ...Fatura nga Auto Sallon Endriti; Kontrata e shitblerjes; Për çfarëdo ankese apo komenti ju lutem na kontaktoni në +383 38 666 666, E-mail: [email protected], apo shkruani letër në Zyrën Administrative, Qyteza Pejton, Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, Prishtinë.Katër persona janë vënë nën pranga nën dyshimet se kanë kryer disa vepra penale, duke përfshirë keqpërdorim të detyrës zyrtare nga një zyrtare e ATK-së. Pas hetimeve të zhvilluara të udhëhequa nga Prokuroria Themelore-Departamenti i Krimeve të Rënda Prishtinë, duke përdorur masa të fshehta të hetimit, më 30.11.2018, ka realizuar një plan taktik. Gjatë realizimit […]Leshoj banes me qera ne Lagjen e Spitalit, ndertesat e "Vëllëzrit Asllani" perball Spitalit, banesa esht e mobiluar ne teresi, me mobile moderne, 75m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor - shpajz Qmimi 300 euroJam student në semestrin e fundit të programit Shkenca Kompjuterike në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina“. Këto tri vitet kanë qenë një eksperiencë e shkëlqyer ku kam arritur të marrë shumë njohuri të reja, të sfidoj veten dhe të zhvilloj aftësitë e mia profesionale. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Inventar per sallon ondulimi,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.View Perla Real Estate's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Perla has 1 job listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Perla's connections and jobs at similar companies.Shiten mobilet per sallon Price: With agreement details posted 2 February 04:11 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shiten mobilet per sallon 3 2 1 ne gjendje te rregullt dhe komoda per TV se bashku me tavoline me cmim te arsyeshme te gjitha Jane ne gjendje te rregullt.Mobilje fush kruj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ... Mobilje per sallon, Mobilje televizori, Mobilje per dhome ndenje, Soxhorno, Mobilje per TV, Tavoline mesi, Biblioteka, Kredenca, Minibar, Kabinete mural, Tavolina te vogla. Tavolinë mesi SMERALD Dizajn dhe klas për ambientet tuaja. Dimension: x80cm Color. Tavolinë mesi SUN Një mrekulli për shtëpinë tuaj.Shajme per alternator - Mercedes/Autopjesë ... Mobile 1/Autopjesë. Vaj motorik . 10 € Auto Sallon . March 14, 2017 17:16PM. SKF - rryp dhembezor/Autopjesë . Rryp Dhëmbëzor ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Inventar per sallon ondulimi,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Objekti ELKOScenter është i ndarë në pjesë të ndryshme ku do të ketë: Të gjitha këto perveç tjerash ofrojnë një mundësi të mirë për shoping dhe vikend familjar, ku do të kenë hapësira të ndryshme argëtimi dhe të shijojnë lloje të ndryshme ushqimi. Baumarket - Do të jetë 15 000 m² i organizuar në katër zona ku në ...Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj smart watch garmin | Prishtinë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart watch garmin ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja ...Shitet banese ne Breg te Diellit, te banesat e Standardit, banesa eshte e mobiluar me mobile te reja, gjendet ne katin e -te, 41m2. Banesa posedon: - sallon. - kuzhine. - banjo. - ballkon. - koridor. Qmimi 37 000 euro. Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin.Mobilje fush kruj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ... Banesë me qira ne Arberi, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile moderne Sipërfaqe:40m2 Çmimi I qirasë:200 Renditja: ♦Sallon me kuzhinë ♦Banjo ♦Ballkon ♦Korridor Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin: 044 393 777 WhatsApp & Viber: +383 44 393 777. Kontakto pronarinNe shitje 163,000€ - Banesa. 97.82 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. Banesa me sipërfaqe 97.82m² ndodhet në Pejton në kompleksin Nartel Center. Është tërësisht e mobiluar me mobile moderne të cilat i japin një pamje tejet të ngrohtë dhe bën që ky ambient të ofrojë komoditet e rehati.Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg. Filtro shpalljet në bazë të mobiljeve që kërkoni dhe gjeni mobiljet që kërkoni shpejt dhe lehtë në MerrJep.com.Katër persona janë vënë nën pranga nën dyshimet se kanë kryer disa vepra penale, duke përfshirë keqpërdorim të detyrës zyrtare nga një zyrtare e ATK-së. Pas hetimeve të zhvilluara të udhëhequa nga Prokuroria Themelore-Departamenti i Krimeve të Rënda Prishtinë, duke përdorur masa të fshehta të hetimit, më 30.11.2018, ka realizuar një plan taktik. Gjatë realizimit […]Leshoj banes me qira ne Fushe Kosove, banesa eshte e mobiluar me mobile moderne, e pa banuar me pare, 104m2, parking te mjaftueshem Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - dy banjo - dy ballkon - koridor Qmimi 550 euro Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin 044/393-777Mobileria Idrizi ofron mobile per shtëpi, dhoma dite , dhoma gjumi dhe mobile të tjera . ... Mobileria Prishtina SH.P.K ... Fushë Kosovë. Sallon i mobiljeve ku shiten dhoma gjumi, dhoma ndeje, tavolina, komoda e të tjera. Telefono. Kontakto Mobileria Prishtina SH.P.K me numër: +383 49 605 097 +383 49 202 359.With a population density of 380,3 people per square kilometre, Pristina is the third most densely populated municipality of Kosovo. In terms of ethnicity, Pristina Municipality was 97.77% Albanian, 1.08% Turkish, 0.28% Ashkali, 0.22% Serbian, 0.2% Bosniak, 0.1% Gorani and 0.03% Romani. By language, 98.09% spoke Albanian as a first language. Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2. intune hiberbootenabled Shajme per alternator - Mercedes/Autopjesë ... Mobile 1/Autopjesë. Vaj motorik . 10 € Auto Sallon . March 14, 2017 17:16PM. SKF - rryp dhembezor/Autopjesë . Rryp Dhëmbëzor ...details posted 2 February 04:11 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shiten mobilet per sallon 3 2 1 ne gjendje te rregullt dhe komoda per TV se bashku me tavoline me cmim te arsyeshme te gjitha Jane ne gjendje te rregullt. tavolina per zyre prishtine. naruto funko pop release date 2022 / magnet encrypted disk detector ...Një vajzë e mitur është ngacmuar seksualisht ditën e enjte në Prishtinë. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 16:30. "Prishtinë, 17.02.2022 - 16:30. Viktima femër...Sallon I Mobileve Luani - Ofrojmë mobile të ndryshme si kuzhina, dhoma fjetje, dhoma për fëmijë, tavolina e të tjera.Shitet Tavolina Për Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:23 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë PërshkrimiMobilje per sallon EUR. Publikuar: Dhj 04 11:54. Shikime: 2. Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga Person fizik Komuna: Prishtin ë. 3+3+1 ... - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje - Garazhd per Vetur - Mirembatje te Hymjes - Uj 24 H - Lift - Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre Çmimi €400 + €50 Garazhda Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 Facebook: agjensioni prishtina city Email: [email protected] Web: www.prishtina-city.comPrishtina 2 +383 (0) 049204010 +383 (0) 049 558704 - Izet Dibrani. [email protected] [email protected] Istog +383 (0) 049 20 40 30. [email protected] [email protected] ZGJEDHJA MË E MIRË . ASORTIMAN I GJERË I PRODUKTEVE PËR BANJON TUAJ. Produktet. PllakaKosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shes mobiljet per sallon Çmimi 330 euro Mobiljet jane te reja dhe te ruajtura ashtu siç shihen ne foto. Gjindemi te parku i qytetit ne Prishtine Rrugarristem statovci nr 31.Jap me qira banesen 55m2 kati -I- rruga Tring Ismajli ne Prishtinë. Banesa posedon nje dhomë gjumi, sallon me kuzhin, korridor, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte renovuar edhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, çmimi 250€.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Inventar per sallon ondulimi,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer shkolles fillore Hasan Prishtina, banesa eshte e mobiluar ne teresi mobile te reja, ka ngrohje qendrore me Termokos, Siperfaqe: 60m2 Kati perdhes Qmimi: 350 Renditja: dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhine banjo ballkon koridor Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin 044/ 393-777 WhatsApp & Viber:Përshkrimi. Banesë ne shitje në lagjen Emshir, ndertim i ri. Banesa eshte luksoze e mobiluar ne nje stil modern dhe me mobile te kualitetit te larte. Eshte shume komode per banim dhe ka flete poseduese. Sipërfaqe: 125m2. Çmimi I shitjes: 1250 € m2. Renditja: ♦Sallon me kuzhinë. ♦3 Dhoma gjumi.Përshkrimi. Banesë ne shitje në lagjen Emshir, ndertim i ri. Banesa eshte luksoze e mobiluar ne nje stil modern dhe me mobile te kualitetit te larte. Eshte shume komode per banim dhe ka flete poseduese. Sipërfaqe: 125m2. Çmimi I shitjes: 1250 € m2. Renditja: ♦Sallon me kuzhinë. ♦3 Dhoma gjumi.MOB IN PEJË. Rr. "Beteja e Koshares" Tel: 038 535 018 / Ext: 139 Mob: 049 937 808. MOB IN PRIZREN. Lubizhdë Rr. Magjistralja Prizren-Prishtinë KM i 2-tëNjë sallon i mobileve i cili ndodhet në fshatin Uglar të Graçanicës, ka qenë cak i hajnave mëngjesin e djeshëm, shkruan Gazeta Sinjali. Gazeta Sinjali mëson se të dyshuarit kanë arritur që nga aty të vjedhin një makinë për prodhimin e mobileve. Vlera e kësaj makine mendohet se është rreth 1 mijë euro. Burime të […]Familja që mban traktorin në sallon: E kemi kujtim nga babai, na rriti 7 fëmijë me këtë mjet Familja e Haki Abdylit nga fshati Dobërçan, mbajnë traktorin në dhomën e ndejës. Këtë e bëjnë si kujtim për babin e tyre që rriti shtatë fëmijë me këtë mjet bujqësor.Banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer shkolles fillore Hasan Prishtina, banesa eshte e mobiluar ne teresi mobile te reja, ka ngrohje qendrore me Termokos, Siperfaqe: 60m2 Kati perdhes Qmimi: 350 Renditja: dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhine banjo ballkon koridor Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin 044/ 393-777 WhatsApp & Viber:Mobilje per sallon, Mobilje televizori, Mobilje per dhome ndenje, Soxhorno, Mobilje per TV, Tavoline mesi, Biblioteka, Kredenca, Minibar, Kabinete mural, Tavolina te vogla. Tavolinë mesi SMERALD Dizajn dhe klas për ambientet tuaja. Dimension: x80cm Color. Tavolinë mesi SUN Një mrekulli për shtëpinë tuaj.Nokia 6700 classic T-mobile. ... Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të ... Nokia 6700 classic T-mobile. ... Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të ... Cili model ju përshtatet juve ? I gjeni të te ekspozuar në show-room tek ne 100 megaton blast radius Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... Leshohet me qira ne Ulpiane per Studenta , Banesa ka sallon me kuzhine dhe 2 dhoma gjumit Ka hapsire per 6 persona pagesa per person 70 euro dhe vetem rryma paguhet , shpenzimet tjera hyn ne qmim. ... Qmimi 435 Euro per m2 Agjensioni UNIQUE Prishtine Tel 045 677 134 Viber +383 45 677 134 lshb ... Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja ...Mobilje per sallon EUR. Publikuar: Dhj 04 11:54. Shikime: 2. Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga Person fizik Komuna: Prishtin ë. 3+3+1 ... Projektligji që mbanë 'mister' numrin e ministrive. 9 muaj pas ardhjes në pushtet, qeveria Kurti ka miratuar projektligjin për Qeverinë. Ky projektligj pritet të rregullojë organizimin dhe funksionimin e Qeverisë së Kosovës, mënyrën e ... projektligji për qeverinë. 05.1.2022 - 14:48.Microblading- metode japoneze. Gjindemi ne Prishtinë. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne viber/whatssapp: +37745905251 . Ju mirepresim 🙋🏼🌹. #eyebrowstattoo #microblading #eyebrowsonfleek #naturallook #beautiful #client #prishtina #wellcome 💞🌺. @, instagram.com. Vetulla tatto me dukje si te fijeve natyrale. Gjindemi ...• Sallon me kuzhinë ... Super banese ( Penthouse ) me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobile te reja dhe moderne ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe... 600.00 € Banesë me qira. Arbëria (Dragodan) Prishtinë, me 30.12.2021.Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja...Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...Mobilje per sallon Price: With agreement details posted Sot, 22:35 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Fatura nga Auto Salloni Prishtina; Kontrata e shitëblerjes; Për çfarëdo ankese apo komenti ju lutem na kontaktoni në +383 38 666 666, E-mail: [email protected], apo shkruani letër në Zyren Administrative, Qyteza Pejton, Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, PrishtinëLeshoje banes me qira ne lagjen Emshir, kompleksi Riera, banesa eshte e mobiluar ne teresi, mobile te reja, moderne, 68m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 270 euro Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 044/393-777Për vetura në shitje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi.Me një hapësirë gjigante prej 2,000 metrave katrorë dhe me një gamë të gjerë prej mbi 10,000 produkteve, sot Lesna Max i ka hapur dyert e sallonit më të madh për dekore dhe pajisje shtëpiake. Me lokacion në Fushë Kosovë dhe me një prani të madhe të njerëzve, sot ka qenë ceremonia e hapjes ku […]Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... Mobilje Prishtine, Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja... Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo.Zoning. Studio "ZONING" është një shoqëri me përgjegjësi të kufizuar me seli në Mitrovicë. E themeluar në tetor të vitit 2010. Stafi ka një përvojë të gjatë në lëmin e arkitekturës, urbanistikës dhe konstruksioneve, në kompanitë më me reputacion në Kosovë dhe jashtë saj. Ne jemi të specializuar në: studime ... Jam student në semestrin e fundit të programit Shkenca Kompjuterike në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina“. Këto tri vitet kanë qenë një eksperiencë e shkëlqyer ku kam arritur të marrë shumë njohuri të reja, të sfidoj veten dhe të zhvilloj aftësitë e mia profesionale. Mobilje per sallon, Mobilje televizori, Mobilje per dhome ndenje, Soxhorno, Mobilje per TV, Tavoline mesi, Biblioteka, Kredenca, Minibar, Kabinete mural, Tavolina te vogla. Tavolinë mesi SMERALD Dizajn dhe klas për ambientet tuaja. Dimension: x80cm Color. Tavolinë mesi SUN Një mrekulli për shtëpinë tuaj.Leshohet me qira ne Ulpiane per Studenta , Banesa ka sallon me kuzhine dhe 2 dhoma gjumit Ka hapsire per 6 persona pagesa per person 70 euro dhe vetem rryma paguhet , shpenzimet tjera hyn ne qmim. ... Qmimi 435 Euro per m2 Agjensioni UNIQUE Prishtine Tel 045 677 134 Viber +383 45 677 134 lshb ... Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja ...details posted 2 February 04:11 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shiten mobilet per sallon 3 2 1 ne gjendje te rregullt dhe komoda per TV se bashku me tavoline me cmim te arsyeshme te gjitha Jane ne gjendje te rregullt. Komplet mobile per sallon 650 € Prishtinë . Shes mobiljet Me Marrveshje Prishtinë . Komodine 10 € Prishtinë . Shess mobilet Me Marrveshje Prishtinë . × Ndrysho/Fshij shpalljen ...Mobilje në shitje. Merrjep.com DA: 15 PA: 50 MOZ Rank: 66. Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje; Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg; Filtro shpalljet në bazë të mobiljeve që kërkoni dhe gjeni mobiljet që kërkoni ...2 Banesa me Qira pa Mobile ne Mat - Kodi 2170. Lokacioni: Lagjen Kodrina. Siperfaqe: 80 M2. Kati 6 dhe 7. Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Ballkon - Koridor. Posedon: - Nxemje Qendrore me Rrym - Garazhd per Vetur - Mirembatje te Hymjes - Depo - Lift - Uj 24H - Kuzhina me Teknik Mobilohet ...Mobilje per sallon EUR. Publikuar: Dhj 04 11:54. Shikime: 2. Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga Person fizik Komuna: Prishtin ë. 3+3+1 ... Shiten 2 Tavolina Per Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:25 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë PërshkrimiKomplet mobile per sallon 650 € Prishtinë . Shes mobiljet Me Marrveshje Prishtinë . Komodine 10 € Prishtinë ... Përshkrimi. Banesë ne shitje në lagjen Emshir, ndertim i ri. Banesa eshte luksoze e mobiluar ne nje stil modern dhe me mobile te kualitetit te larte. Eshte shume komode per banim dhe ka flete poseduese. Sipërfaqe: 125m2. Çmimi I shitjes: 1250 € m2. Renditja: ♦Sallon me kuzhinë. ♦3 Dhoma gjumi.Mobileria Lindi. • Lidhja e Prizrenit, Prishtinë. Ofrojmë produkte të ndryshme si: kuzhina, tavolina, karrika, dollapa, dhoma gjumi sipas porosisë me dizajne të ndryshme dhe kualitet të lartë. Telefono. Kontakto Mobileria Lindi me numër: +383 44 250 126 +383 44 480 686. Ueb-faqja. Më trego rrugën. Pamje 360°.mobiluar ne teresi, me mobile te reja, 37m2 Banesa posedon: - sallon - kuzhine - banjo - koridor Qmimi 200 euro Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin WhatsApp & Viber: 045 190019 Shpërndaje. Kontakt [email protected] 045 19 00 19. 045 19 00 19. Prishtine / Kosove.Projektligji që mbanë 'mister' numrin e ministrive. 9 muaj pas ardhjes në pushtet, qeveria Kurti ka miratuar projektligjin për Qeverinë. Ky projektligj pritet të rregullojë organizimin dhe funksionimin e Qeverisë së Kosovës, mënyrën e ... projektligji për qeverinë. 05.1.2022 - 14:48.- Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje - Garazhd per Vetur - Mirembatje te Hymjes - Uj 24 H - Lift - Banesa Eshte e Pershtatshme dhe per Zyre Çmimi €400 + €50 Garazhda Agjensioni Prishtina City: 044 302 000 Facebook: agjensioni prishtina city Email: [email protected] Web: www.prishtina-city.comWith a population density of 380,3 people per square kilometre, Pristina is the third most densely populated municipality of Kosovo. In terms of ethnicity, Pristina Municipality was 97.77% Albanian, 1.08% Turkish, 0.28% Ashkali, 0.22% Serbian, 0.2% Bosniak, 0.1% Gorani and 0.03% Romani. By language, 98.09% spoke Albanian as a first language. Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...Listings by the sallon ondulimi me qera prishtine tag was found 2241 times. Description of the listing with the tag "sallon ondulimi me qera prishtine" Rëndit sipas:To use our free pick-up service, call your A rental location directly at the location phone number listed on your reservation confirmation. Pick-up service policies (hours of availability, allowable pick-up distance, etc.) vary by location so it's important that you call the location and make arrangements for pick-up at least 24 hours before your desired rental time. Për vetura në shitje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi.Përshkrimi. Banesë ne shitje në lagjen Emshir, ndertim i ri. Banesa eshte luksoze e mobiluar ne nje stil modern dhe me mobile te kualitetit te larte. Eshte shume komode per banim dhe ka flete poseduese. Sipërfaqe: 125m2. Çmimi I shitjes: 1250 € m2. Renditja: ♦Sallon me kuzhinë. ♦3 Dhoma gjumi.Komplet mobile per sallon 650 € Prishtinë . Shes mobiljet Me Marrveshje Prishtinë . Komodine 10 € Prishtinë ... ID e Shpalljes : 11928. Ne shitje 144,000€ - Banesa. 120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp.Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshohet Banesa me qera ne lagjen Arberia (Dragodan), Rruga: Vicianum. Banesa eshte komplet e mobiluar, supermoderne, mobile te kualitetit te larte. Hapesire te madhe qe e ben shume komode per banim. Renditja: - Sallon me Kuzhine -3 Dhoma Gjumi - Banjo - Ballkon -Korrdior - Pllato 46m2Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ...Leshohet banesa me qera ne lagjen Mat afer tregut ditor, rruga Ahmet Korenica. Banesa eshte pa mobile perveç kuzhines dhe posedon sallon me kuzhinë, ballkon, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc dhe depo.To use our free pick-up service, call your A rental location directly at the location phone number listed on your reservation confirmation. Pick-up service policies (hours of availability, allowable pick-up distance, etc.) vary by location so it's important that you call the location and make arrangements for pick-up at least 24 hours before your desired rental time. Shitet Tavolina Për Sallon Çmimi: 70 € Detajet Postuar Sot, 01:23 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Përshkrimi Komplet mobile per sallon 650 € Prishtinë . Shes mobiljet Me Marrveshje Prishtinë . Komodine 10 € Prishtinë . Shess mobilet Me Marrveshje Prishtinë . × Ndrysho/Fshij shpalljen ...Shajme per alternator - Mercedes/Autopjesë ... Mobile 1/Autopjesë. Vaj motorik . 10 € Auto Sallon . March 14, 2017 17:16PM. SKF - rryp dhembezor/Autopjesë . Rryp Dhëmbëzor ...Mobilje në shitje. Merrjep.com DA: 15 PA: 50 MOZ Rank: 66. Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje; Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg; Filtro shpalljet në bazë të mobiljeve që kërkoni dhe gjeni mobiljet që kërkoni ...Mobileria Liria - Mobileria Liria ofron mobilje kualitative me prodhime te vendeve te huaja po ashtu edhe vendore, me materialet me te mira si : Mediapan , Dru arre , Bungu etj. Tek ne munf te gjeni Garnitura , Tavolina buke ,Karriaka , Rrethe per sallon, tavolina te qajit, komodina dhe shum produkte tjera me porosi.Mobileria Idrizi ofron mobile per shtëpi, dhoma dite , dhoma gjumi dhe mobile të tjera . ... Mobileria Prishtina SH.P.K ... Fushë Kosovë. Sallon i mobiljeve ku shiten dhoma gjumi, dhoma ndeje, tavolina, komoda e të tjera. Telefono. Kontakto Mobileria Prishtina SH.P.K me numër: +383 49 605 097 +383 49 202 359.Shiten mobilet per sallon Price: With agreement details posted 2 February 04:11 category Shtepi & Familje > Mobilje country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shiten mobilet per sallon 3 2 1 ne gjendje te rregullt dhe komoda per TV se bashku me tavoline me cmim te arsyeshme te gjitha Jane ne gjendje te rregullt.Rrëfimi i J.Lo për jetën para famës: Pastroja sallone bukurie për 10 dollarë. Jennifer Lopez e ka zbukuruar ballinën e Rolling Stone, ndërsa në intervistën për këtë revistë ka folur për ulje-ngritjet e jetës së saj. Këngëtarja dhe aktorja ka kujtuar fillimet e saj dhe kohën kur u nis nga lagjet e varfra në rrugën drejt ...tavolina per zyre prishtine. naruto funko pop release date 2022 / magnet encrypted disk detector ...tavolina per zyre prishtine. naruto funko pop release date 2022 / magnet encrypted disk detector ...Mobileria Liria - Mobileria Liria ofron mobilje kualitative me prodhime te vendeve te huaja po ashtu edhe vendore, me materialet me te mira si : Mediapan , Dru arre , Bungu etj. Tek ne munf te gjeni Garnitura , Tavolina buke ,Karriaka , Rrethe per sallon, tavolina te qajit, komodina dhe shum produkte tjera me porosi.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mobile per sallon,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Ne shitje 163,000€ - Banesa. 97.82 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. Banesa me sipërfaqe 97.82m² ndodhet në Pejton në kompleksin Nartel Center. Është tërësisht e mobiluar me mobile moderne të cilat i japin një pamje tejet të ngrohtë dhe bën që ky ambient të ofrojë komoditet e rehati.Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty.Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg. Filtro shpalljet në bazë të mobiljeve që kërkoni dhe gjeni mobiljet që kërkoni shpejt dhe lehtë në MerrJep.com.Mobilje fush kruj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ... Kampanja është e vlefshme nga 04 Janar - 28 Shkurt 2021. Bëjeni ëndrrën tuaj realitet në kompleksin Grande SHPK. Blej tani, fillo pagesën në muajin Mars 2021. Kampanja është e vlefshme nga 10 - 31 Dhjetor 2020. Ofertë atraktive për blerje të banesës tek "Shala Swiss Oil". BKT Kosova dhe Shala Group.ID e Shpalljes : 11928. Ne shitje 144,000€ - Banesa. 120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp.Mobilje fush kruj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ...Rrëfimi i J.Lo për jetën para famës: Pastroja sallone bukurie për 10 dollarë. Jennifer Lopez e ka zbukuruar ballinën e Rolling Stone, ndërsa në intervistën për këtë revistë ka folur për ulje-ngritjet e jetës së saj. Këngëtarja dhe aktorja ka kujtuar fillimet e saj dhe kohën kur u nis nga lagjet e varfra në rrugën drejt ...Fatura nga Auto Salloni Prishtina; Kontrata e shitëblerjes; Për çfarëdo ankese apo komenti ju lutem na kontaktoni në +383 38 666 666, E-mail: [email protected], apo shkruani letër në Zyren Administrative, Qyteza Pejton, Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, PrishtinëFeb 21, 2022 · Dërgimi në Arbitrazh për herën e dytë ishte bërë pasi Telekomi nuk ia kishte vazhduar kontratën në arsyetimin se Z-Mobile nuk i kishte pranuar kushtet për kontratën e re. Marrëveshja e nënshkruar në vitin 2009, sipas pretendimeve të Telekomit kishte përfunduar më 31 korrik 2019. Por kështu nuk pajtohej kompania Z-Mobile. ID e Shpalljes : 11928. Ne shitje 144,000€ - Banesa. 120 m2 3 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp.Leshohet me qira ne Ulpiane per Studenta , Banesa ka sallon me kuzhine dhe 2 dhoma gjumit Ka hapsire per 6 persona pagesa per person 70 euro dhe vetem rryma paguhet , shpenzimet tjera hyn ne qmim. ... Qmimi 435 Euro per m2 Agjensioni UNIQUE Prishtine Tel 045 677 134 Viber +383 45 677 134 lshb ... Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja ...Tregu kosovar mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te ...Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shes mobiljet per sallon Çmimi 330 euro Mobiljet jane te reja dhe te ruajtura ashtu siç shihen ne foto. Gjindemi te parku i qytetit ne Prishtine Rrugarristem statovci nr 31.Mobilje fush kruj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ... Mobileria Idrizi ofron mobile per shtëpi, dhoma dite , dhoma gjumi dhe mobile të tjera . ... Mobileria Prishtina SH.P.K ... Fushë Kosovë. Sallon i mobiljeve ku shiten dhoma gjumi, dhoma ndeje, tavolina, komoda e të tjera. Telefono. Kontakto Mobileria Prishtina SH.P.K me numër: +383 49 605 097 +383 49 202 359.Ne shitje 163,000€ - Banesa. 97.82 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Shtyp. Banesa me sipërfaqe 97.82m² ndodhet në Pejton në kompleksin Nartel Center. Është tërësisht e mobiluar me mobile moderne të cilat i japin një pamje tejet të ngrohtë dhe bën që ky ambient të ofrojë komoditet e rehati.Një sallon i mobileve i cili ndodhet në fshatin Uglar të Graçanicës, ka qenë cak i hajnave mëngjesin e djeshëm, shkruan Gazeta Sinjali. Gazeta Sinjali mëson se të dyshuarit kanë arritur që nga aty të vjedhin një makinë për prodhimin e mobileve. Vlera e kësaj makine mendohet se është rreth 1 mijë euro. Burime të […]Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etjPrishtine, Kosova, KO . Mobilje . Postuar 1 vit më parë . 253 shikime . Përshkrimi. Shitet tavolina e drurit ne gjendje te mire dhe te ruajtur. Dy tavolina jane ne dispozicion. Cmimi i njeres 20€, te dyja bashke vijne per 30€. Kontaktoni anonim (shitësi) ...Banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer shkolles fillore Hasan Prishtina, banesa eshte e mobiluar ne teresi mobile te reja, ka ngrohje qendrore me Termokos, Siperfaqe: 60m2 Kati perdhes Qmimi: 350 Renditja: dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhine banjo ballkon koridor Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin 044/ 393-777 WhatsApp & Viber:Super Banese me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, mobile te cilesise se larte, shume komode per banim. Siperfaqe: 87m2 Çmimi I qirase: 350 € Renditja: *Sallon me kuzhine *2 Dhoma gjumi *Banjo *Ballkon *Korridor dhe shpajz Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni: 044 393 777Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etjMe një hapësirë gjigante prej 2,000 metrave katrorë dhe me një gamë të gjerë prej mbi 10,000 produkteve, sot Lesna Max i ka hapur dyert e sallonit më të madh për dekore dhe pajisje shtëpiake. Me lokacion në Fushë Kosovë dhe me një prani të madhe të njerëzve, sot ka qenë ceremonia e hapjes ku […]Feb 21, 2022 · Dërgimi në Arbitrazh për herën e dytë ishte bërë pasi Telekomi nuk ia kishte vazhduar kontratën në arsyetimin se Z-Mobile nuk i kishte pranuar kushtet për kontratën e re. Marrëveshja e nënshkruar në vitin 2009, sipas pretendimeve të Telekomit kishte përfunduar më 31 korrik 2019. Por kështu nuk pajtohej kompania Z-Mobile. Rreth 160,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi.Kampanja është e vlefshme nga 04 Janar - 28 Shkurt 2021. Bëjeni ëndrrën tuaj realitet në kompleksin Grande SHPK. Blej tani, fillo pagesën në muajin Mars 2021. Kampanja është e vlefshme nga 10 - 31 Dhjetor 2020. Ofertë atraktive për blerje të banesës tek "Shala Swiss Oil". BKT Kosova dhe Shala Group.Objekti ELKOScenter është i ndarë në pjesë të ndryshme ku do të ketë: Të gjitha këto perveç tjerash ofrojnë një mundësi të mirë për shoping dhe vikend familjar, ku do të kenë hapësira të ndryshme argëtimi dhe të shijojnë lloje të ndryshme ushqimi. Baumarket - Do të jetë 15 000 m² i organizuar në katër zona ku në ...Mobilje per sallon, Mobilje televizori, Mobilje per dhome ndenje, Soxhorno, Mobilje per TV, Tavoline mesi, Biblioteka, Kredenca, Minibar, Kabinete mural, Tavolina te vogla. Tavolinë mesi SMERALD Dizajn dhe klas për ambientet tuaja. Dimension: x80cm Color. Tavolinë mesi SUN Një mrekulli për shtëpinë tuaj.Katër persona janë vënë nën pranga nën dyshimet se kanë kryer disa vepra penale, duke përfshirë keqpërdorim të detyrës zyrtare nga një zyrtare e ATK-së. Pas hetimeve të zhvilluara të udhëhequa nga Prokuroria Themelore-Departamenti i Krimeve të Rënda Prishtinë, duke përdorur masa të fshehta të hetimit, më 30.11.2018, ka realizuar një plan taktik. Gjatë realizimit […]Jap me qira banesen 55m2 kati -I- rruga Tring Ismajli ne Prishtinë. Banesa posedon nje dhomë gjumi, sallon me kuzhin, korridor, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa eshte renovuar edhe eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, çmimi 250€.Mobilje fush kruj dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave 1 tirana vegla pune te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online merrjep mobile te perdorura ...Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Shes mobiljet per sallon Çmimi 330 euro Mobiljet jane te reja dhe te ruajtura ashtu siç shihen ne foto. Gjindemi te parku i qytetit ne Prishtine Rrugarristem statovci nr 31. ice castle fish house for sale wisconsinn9010b service manualjavascript select all elements with classfrp bypass tool for pc 2021